Ponuka služieb

VÝROBA NÁBYTKU NA MIERU


Uvažujete o obstaranie kvalitného nábytku podľa svojho vkusu a potrieb? Naša zákazková výroba a bohaté skúsenosti Vám poskytnú široké možnosti riešenia.
Náš nábytok je vyrábaný z výberových materiálov najvyššej kvality. Profesionálne spracovanie zaručí vysokú odolnosť a dlhoročnú trvácnosť.

ZAMERANIE


Štandardným postupom našej práce je návšteva miesta realizácie, zameranie príslušného priestoru a dojednanie detailov prípadne zmien v projekte. Vďaka tomu sa nemusíte obávať toho, že finálny výrobok nebude možné osadiť do požadovaného priestoru z dôvodu nepresných rozmerov.

DOPRAVA PRIAMO K VÁM DOMOV


Obávate sa toho ako dopraviť Váš vysnívaný nábytok na mieru priamo k Vám domov? Naša spoločnosť PP Interiér zabezpečuje expresné a bezpečné doručenie vášho nábytku. Ruka v ruke s dopravou súvisi aj samotná vynáška objednaného nábytku na mieru, ktorú Vám zabezpečíme taktiež.

MONTÁŽ


Montáž nábytku vyžaduje nielen zručnosť ale aj trpezlivosť, určitú prax a predovšetkým kvalitné náradie. Naši majstri Vám zabezpečia montáž nábytku či už ide o poličku alebo kompletnú kuchynskú linku. Vďaka dlhoročnej praxi našich majstrov, je montáž naozaj expresnou záležitosťou.


POREZ MATERIÁLU A HRANENIE ABS HRÁN

(DOPLNKOVÉ SLUŽBY)

Ak potrebujete len jednu policu, alebo materiál na Váš nábytok podľa Vašej špecifikácie, sme tu pre Vás. Akýkoľvek diel Vám narežeme s maximálnou presnosťou. U nás si okrem narezania materiálu môžete objednať aj hranenie dielcov ABS hranami.